Počasie Upper North River zajtra
| 5 °C | 3 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:14
PO HODINÁCH
západ slnka 20:14
Predpoveď počasia Upper North River 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 14 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota -2 °C.Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,4878; -63,2159
nadmorská výška: 95 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Upper North River, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 86 % | -1 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 88 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 85 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 79 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 75 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1025 hPa | 76 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 78 % | -4 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 79 % | -3 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1027 hPa | 69 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 56 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 48 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 43 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 41 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 39 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 38 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 38 % | 0 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 39 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
22:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 41 % | 1 °C | 100 % | 0% | 39% | 10% | 100% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1026 hPa | 45 % | 1 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 57 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 70 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 73 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 78 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 83 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1028 hPa | 85 % | 0 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 01:00
06:00
| polojasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 85 % | 0 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1028 hPa | 88 % | 0 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1028 hPa | 90 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 0 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1028 hPa | 91 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 90 % | -2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 86 % | -2 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 82 % | -2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1028 hPa | 69 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 59 % | 0 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 50 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 43 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 38 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 36 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 34 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 33 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 32 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 33 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 34 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 40 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 48 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 62 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Upper North River, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,4878; -63,2159
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper North River, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Upper North River.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper North River dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Upper North River
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:04 | 27.04.2026 04:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |