Počasie Upper North River dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Upper North River na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 6°C
| 11.9 mm | 34 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
Interaktívna mapa počasia Nové Škótsko, Kanada
GPS: 45,4878; -63,2159
nadmorská výška: 95 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Upper North River, Nové Škótsko, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,9 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
2,1 mm | 7.0 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 3% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
8,3 mm | 9.5 m/s34 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 100% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,6 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 30% | 100% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 5 °C | 100 % | 0% | 76% | 21% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 46 % | 2 °C | 100 % | 0% | 8% | 0% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 71 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
Upper North River, Nové Škótsko, Kanada - informácie
Štát: Nové Škótsko, KanadaGPS súradnice: 45,4878; -63,2159
Časová zóna: America / Halifax
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Upper North River, Nové Škótsko, Kanada. Predpoveď počasia Upper North River.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Upper North River dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Upper North River
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:02 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:38 | 01.05.2026 05:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |