Počasie Balranald dnes
Predpoveď počasia Balranald 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,6365; 143,5614
nadmorská výška: 62 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Balranald, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1021 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1023 hPa | 45 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 29 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 22:00
14:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 45 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1022 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 47 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1020 hPa | 26 % | 5 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 22:00
14:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 7 °C | 30 % | 0% | 0% | 30% | 0% | |
Balranald, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,6365; 143,5614
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 1 446
Nadmorská výška: 62 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Balranald, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Balranald.
Balranald - počasie v okolí - väčšie mestá
Balranald - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Balranald dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Balranald
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Balranald
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:57 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 10:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:31 | 18:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:02 | 18:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:33 | 19:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:57 | 27.04.2026 02:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |