Počasie Balranald pozajtra
Predpoveď počasia Balranald 29. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. V noci najnižšia teplota 18 °C.Interaktívna mapa počasia Nový Južný Wales, Austrália
GPS: -34,6365; 143,5614
nadmorská výška: 62 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Balranald, Nový Južný Wales, Austrália rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 49 % | 6 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 10:00
02:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 30 % | 3 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1020 hPa | 23 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 37 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 43 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
02:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 29 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
08:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 22 % | 2 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
14:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 36 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Balranald, Nový Južný Wales, Austrália - informácie
Štát: Nový Južný Wales, AustráliaGPS súradnice: -34,6365; 143,5614
Časová zóna: Australia / Sydney
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 1 446
Nadmorská výška: 62 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Balranald, Nový Južný Wales, Austrália. Predpoveď počasia Balranald.
Balranald - počasie v okolí - väčšie mestá
Balranald - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Balranald dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Balranald
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:59 | 17:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 10:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:32 | 18:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:03 | 18:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:34 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:49 | 29.04.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |