Počasie Crystal Lake pozajtra
Predpoveď počasia Crystal Lake 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie silný dážď, poludnie zamračené, večer oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 14,6 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 11 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 42,8421; -80,3071
nadmorská výška: 212 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crystal Lake, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 58% | 100% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h južný |
1013 hPa | 56 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h južný |
1012 hPa | 56 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 06:00
12:00
| silný dážď | 12 °C 9 °C |
4,6 mm | 9.5 m/s34 km/h južný |
1011 hPa | 56 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 100% | |
| 07:00
13:00
| silný dážď | 11 °C 8 °C |
3,2 mm | 10.4 m/s37 km/h južný |
1011 hPa | 72 % | 5 °C | 100 % | 0% | 70% | 94% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 11 °C 8 °C |
0,8 mm | 10.6 m/s38 km/h južný |
1011 hPa | 77 % | 6 °C | 100 % | 0% | 95% | 29% | 100% | |
| 09:00
15:00
| silný dážď | 12 °C 9 °C |
5,3 mm | 9.8 m/s35 km/h južný |
1011 hPa | 71 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 100% | |
| 10:00
16:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,3 mm | 10.9 m/s39 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 67% | |
| 11:00
17:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,2 mm | 11.0 m/s40 km/h južný |
1010 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 9.6 m/s35 km/h južný |
1010 hPa | 80 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h južný |
1009 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 77 % | 11 °C | 60 % | 0% | 59% | 8% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 82 % | 12 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 8 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
9,2 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
14,4 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 88 % | 6 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 0% | |
Crystal Lake, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 42,8421; -80,3071
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crystal Lake, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Crystal Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crystal Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crystal Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:26 | 28.04.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |