Počasie Crystal Lake vikend
Predpoveď počasia pre mesto Crystal Lake na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
8 / 2°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 2 °C | -2 °C | 02:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 4 °C | 14:00 | |
| 6 °C | 2 °C | 20:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 42,8421; -80,3071
nadmorská výška: 212 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crystal Lake, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1016 hPa | 70 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1017 hPa | 67 % | -1 °C | 99 % | 0% | 47% | 99% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1016 hPa | 46 % | -3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 47 % | -4 °C | 72 % | 0% | 71% | 0% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 70 % | -3 °C | 93 % | 0% | 21% | 93% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 72 % | 0 °C | 61 % | 0% | 16% | 58% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 42 % | -3 °C | 87 % | 0% | 78% | 78% | 2% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 5 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 48 % | -4 °C | 52 % | 0% | 1% | 52% | 0% | |
Crystal Lake, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 42,8421; -80,3071
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crystal Lake, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Crystal Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crystal Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crystal Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:43 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |