Počasie Crystal Lake týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Crystal Lake na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
10 / 8°C
| 23.6 mm | 14 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 08:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 14:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 20:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 20:20
PO HODINÁCH
západ slnka 20:20
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 42,8421; -80,3071
nadmorská výška: 212 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crystal Lake, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 8 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
9,2 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
14,4 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 88 % | 6 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1009 hPa | 74 % | 2 °C | 91 % | 0% | 0% | 91% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,5 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1012 hPa | 73 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1012 hPa | 64 % | 2 °C | 64 % | 0% | 41% | 43% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1013 hPa | 53 % | 0 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
Crystal Lake, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 42,8421; -80,3071
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crystal Lake, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Crystal Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crystal Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crystal Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 14:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 05:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |