Počasie Fanshawe dnes
Predpoveď počasia Fanshawe 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 16 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 5 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,0431; -81,2261
nadmorská výška: 260 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fanshawe, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 3 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 88 % | 3 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1019 hPa | 51 % | 5 °C | 78 % | 0% | 78% | 12% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1021 hPa | 78 % | 6 °C | 14 % | 0% | 11% | 1% | 1% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 88 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1022 hPa | 75 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 48 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 63% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 12 °C 10 °C |
5,5 mm | 6.6 m/s24 km/h východný |
1013 hPa | 66 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 62% | 100% | |
Fanshawe, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,0431; -81,2261
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fanshawe, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fanshawe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fanshawe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Fanshawe
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Fanshawe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 20:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:12 | 26.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |