Počasie Fanshawe pozajtra
Predpoveď počasia Fanshawe 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie zamračené, večer polojasno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 6,9 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 6 °C.Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,0431; -81,2261
nadmorská výška: 260 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fanshawe, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 12 °C 10 °C |
6,2 mm | 9.0 m/s32 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 3% | 8% | 100% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,7 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1004 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 16% | 23% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 61 % | 9 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 65 % | 5 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 76 % | 4 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 5 °C | 88 % | 0% | 0% | 78% | 46% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 4 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 62 % | 6 °C | 100 % | 0% | 28% | 15% | 100% | |
Fanshawe, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,0431; -81,2261
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fanshawe, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fanshawe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fanshawe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fanshawe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:30 | 28.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |