Počasie Fanshawe vikend
Predpoveď počasia pre mesto Fanshawe na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
9 / 2°C
| 19.4 mm | 22 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 02:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 08:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 14:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 20:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,0431; -81,2261
nadmorská výška: 260 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fanshawe, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 6 °C 3 °C |
10,8 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 78 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
1,6 mm | 8.5 m/s31 km/h severovýchodný |
997 hPa | 89 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 98% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
4,2 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
995 hPa | 82 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 87% | 64% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
2,8 mm | 7.0 m/s25 km/h severozápadný |
1001 hPa | 98 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 5% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 2 °C -1 °C |
0,6 mm | 6.8 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 12% | |
Fanshawe, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,0431; -81,2261
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fanshawe, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Fanshawe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fanshawe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fanshawe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:47 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |