Počasie Farmington, Ontario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Farmington, Ontario na 10 dní.
Piatok 22. máj
12 / 4°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 4 °C | 2 °C | 02:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 20:47
PO HODINÁCH
západ slnka 20:47
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,9294; -80,1694
nadmorská výška: 487 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Farmington, Ontario, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 76 % | 0 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1030 hPa | 75 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 43 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 38% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1025 hPa | 49 % | 0 °C | 97 % | 0% | 0% | 4% | 97% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 6 °C |
5,5 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1024 hPa | 54 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 62% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
8,9 mm | 6.3 m/s23 km/h východný |
1022 hPa | 98 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
3,5 mm | 8.1 m/s29 km/h východný |
1020 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1018 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 99% | |
Farmington, Ontario, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,9294; -80,1694
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Farmington, Ontario, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Farmington, Ontario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Farmington, Ontario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Farmington, Ontario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 15:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 22:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:38 | 22:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:55 | 23.05.2026 02:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |