Počasie Farmington, Ontario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Farmington, Ontario na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
19 / 8°C
| 2.8 mm | 15 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 08:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 20:49
PO HODINÁCH
západ slnka 20:49
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,9294; -80,1694
nadmorská výška: 487 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Farmington, Ontario, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 8 °C 7 °C |
2,2 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 75 % | 14 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 83 % | 14 °C | 66 % | 0% | 14% | 21% | 50% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 97 % | 10 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1019 hPa | 89 % | 11 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1018 hPa | 59 % | 12 °C | 84 % | 0% | 83% | 26% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 12 °C | 10 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
Farmington, Ontario, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,9294; -80,1694
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Farmington, Ontario, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Farmington, Ontario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Farmington, Ontario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Farmington, Ontario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 20:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:35 | 23:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:08 | 24.05.2026 02:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |