Počasie Farmington, Ontario dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Farmington, Ontario na 10 dní.
Utorok 26. máj
21 / 11°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
Interaktívna mapa počasia Ontario, Kanada
GPS: 43,9294; -80,1694
nadmorská výška: 487 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Farmington, Ontario, Ontario, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 87 % | 8 °C | 20 % | 0% | 17% | 3% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 57 % | 12 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1016 hPa | 72 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1018 hPa | 85 % | 8 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 85 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 60 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Farmington, Ontario, Ontario, Kanada - informácie
Štát: Ontario, KanadaGPS súradnice: 43,9294; -80,1694
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Farmington, Ontario, Ontario, Kanada. Predpoveď počasia Farmington, Ontario.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Farmington, Ontario dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Farmington, Ontario
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 15:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 22:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:32 | 23:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 15:25 | 26.05.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |