Počasie Britiande dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Britiande na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 8°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 8 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
|
|
Predpoveď počasia Britiande, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 13% | 56% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 19% | 99% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 57 % | 9 °C | 50 % | 0% | 37% | 5% | 14% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1019 hPa | 69 % | 10 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1020 hPa | 98 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1019 hPa | 60 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 77% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 61 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Britiande, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0629; -7,7925
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 934
Nadmorská výška: 578 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Britiande, Portugalsko. Predpoveď počasia Britiande.
Britiande - počasie v okolí - väčšie mestá
Britiande - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Britiande dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Britiande
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:36 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |