Počasie Godim, Vila Real týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Godim, Vila Real na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
19 / 14°C
| 5.2 mm | 14 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Godim, Vila Real, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 11 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 15 °C |
1,4 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 12 °C | 84 % | 0% | 83% | 2% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
3,8 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 67 % | 12 °C | 72 % | 0% | 59% | 22% | 21% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 68 % | 9 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 96 % | 9 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 8 °C | 21 % | 0% | 14% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 50 % | 7 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1018 hPa | 53 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Godim, Vila Real, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1710; -7,8030
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 4 919
Nadmorská výška: 117 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Peso da Régua, Peso da Régua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Godim, Vila Real, Portugalsko. Predpoveď počasia Godim, Vila Real.
Godim, Vila Real - počasie v okolí - väčšie mestá
Godim, Vila Real - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Godim, Vila Real dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 8,0 °C | 3,7 °C | 12,3 °C | 10 |
| február | 10,4 °C | 5,2 °C | 15,5 °C | 9 |
| marec | 12,6 °C | 6,5 °C | 18,7 °C | 7 |
| apríl | 14,3 °C | 8,5 °C | 20,1 °C | 9 |
| máj | 17,3 °C | 11,2 °C | 23,4 °C | 8 |
| jún | 21,0 °C | 14,1 °C | 27,8 °C | 5 |
| júl | 23,8 °C | 16,2 °C | 31,4 °C | 2 |
| august | 23,9 °C | 15,9 °C | 31,8 °C | 1 |
| september | 21,4 °C | 14,0 °C | 28,8 °C | 5 |
| október | 16,8 °C | 10,8 °C | 22,7 °C | 9 |
| november | 12,1 °C | 7,2 °C | 16,9 °C | 9 |
| december | 9,5 °C | 5,5 °C | 13,4 °C | 11 |
Astronomické informácie Godim, Vila Real
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:28 | 29.04.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |