Počasie Godim, Vila Real týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Godim, Vila Real na tento a budúci týždeň.
Piatok 1. máj
21 / 10°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Godim, Vila Real, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1021 hPa | 97 % | 9 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 91 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 61 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 96 % | 10 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1021 hPa | 88 % | 9 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 43 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 50 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 1% | 81% | |
Godim, Vila Real, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1710; -7,8030
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 4 919
Nadmorská výška: 117 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Peso da Régua, Peso da Régua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Godim, Vila Real, Portugalsko. Predpoveď počasia Godim, Vila Real.
Godim, Vila Real - počasie v okolí - väčšie mestá
Godim, Vila Real - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Godim, Vila Real dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 8,0 °C | 3,7 °C | 12,3 °C | 10 |
| február | 10,4 °C | 5,2 °C | 15,5 °C | 9 |
| marec | 12,6 °C | 6,5 °C | 18,7 °C | 7 |
| apríl | 14,3 °C | 8,5 °C | 20,1 °C | 9 |
| máj | 17,3 °C | 11,2 °C | 23,4 °C | 8 |
| jún | 21,0 °C | 14,1 °C | 27,8 °C | 5 |
| júl | 23,8 °C | 16,2 °C | 31,4 °C | 2 |
| august | 23,9 °C | 15,9 °C | 31,8 °C | 1 |
| september | 21,4 °C | 14,0 °C | 28,8 °C | 5 |
| október | 16,8 °C | 10,8 °C | 22,7 °C | 9 |
| november | 12,1 °C | 7,2 °C | 16,9 °C | 9 |
| december | 9,5 °C | 5,5 °C | 13,4 °C | 11 |
Astronomické informácie Godim, Vila Real
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:36 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |