Počasie Pinhel, Guarda dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pinhel, Guarda na 10 dní.
Utorok 19. máj
20 / 8°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 9 °C | 8 °C | 01:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia Pinhel, Guarda, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 86 % | 6 °C | 64 % | 0% | 0% | 12% | 60% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 89 % | 6 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1022 hPa | 59 % | 11 °C | 96 % | 0% | 96% | 5% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1021 hPa | 47 % | 8 °C | 48 % | 0% | 42% | 9% | 10% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 93 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1024 hPa | 96 % | 9 °C | 80 % | 0% | 80% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 53 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 41 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Pinhel, Guarda, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,7740; -7,0668
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 645 m
Administratívna časť:
- Distrito da Guarda, Guarda, Guarda
- Pinhel, Pinhel, Guarda
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pinhel, Guarda, Portugalsko. Predpoveď počasia Pinhel, Guarda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pinhel, Guarda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pinhel, Guarda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:08 | 20.05.2026 00:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |