Počasie Pinhel, Guarda dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pinhel, Guarda na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 14°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
|
|
Predpoveď počasia Pinhel, Guarda, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 75 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 77 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 27 % | 8 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 28 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 7% | 94% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 70 % | 11 °C | 53 % | 0% | 0% | 53% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 68 % | 10 °C | 59 % | 0% | 0% | 50% | 23% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1017 hPa | 44 % | 10 °C | 94 % | 0% | 0% | 24% | 93% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 55 % | 10 °C | 38 % | 0% | 5% | 3% | 32% | |
Pinhel, Guarda, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,7740; -7,0668
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 645 m
Administratívna časť:
- Distrito da Guarda, Guarda, Guarda
- Pinhel, Pinhel, Guarda
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pinhel, Guarda, Portugalsko. Predpoveď počasia Pinhel, Guarda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pinhel, Guarda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pinhel, Guarda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:55 | 23.05.2026 02:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |