Počasie Pinhel, Guarda dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pinhel, Guarda na 10 dní.
Streda 20. máj
25 / 10°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:43
PO HODINÁCH
západ slnka 20:43
|
|
Predpoveď počasia Pinhel, Guarda, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 93 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1024 hPa | 96 % | 9 °C | 80 % | 0% | 80% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 53 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 41 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 82 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 77 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 31 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 39 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 5% | 8% | |
Pinhel, Guarda, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,7740; -7,0668
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 645 m
Administratívna časť:
- Distrito da Guarda, Guarda, Guarda
- Pinhel, Pinhel, Guarda
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pinhel, Guarda, Portugalsko. Predpoveď počasia Pinhel, Guarda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pinhel, Guarda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pinhel, Guarda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 22:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:23 | 21.05.2026 01:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |