Počasie Ponte do Lima dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponte do Lima na 10 dní.
Sobota 2. máj
24 / 12°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
|
|
Predpoveď počasia Ponte do Lima, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 100 % | 10 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 15% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 96% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 59 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 59 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 79 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 30% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1015 hPa | 43 % | 10 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 55 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 99% | |
Ponte do Lima, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7672; -8,5839
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 44 667
Nadmorská výška: 13 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Ponte de Lima, Ponte do Lima
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponte do Lima, Portugalsko. Predpoveď počasia Ponte do Lima.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponte do Lima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponte do Lima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:45 | 02.05.2026 06:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |