Počasie Povoença dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Povoença na 10 dní.
Sobota 2. máj
16 / 11°C
| 1.4 mm | 14 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 20:34
PO HODINÁCH
západ slnka 20:34
|
|
Predpoveď počasia Povoença, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 11 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 46% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 10 °C | 17 % | 0% | 2% | 9% | 5% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
1,3 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 12 °C | 45 % | 0% | 40% | 7% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,4 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 92 % | 12 °C | 86 % | 0% | 73% | 55% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 49% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 13 °C | 100 % | 0% | 13% | 53% | 100% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 13 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 21% | |
Povoença, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7050; -8,8480
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 17 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Povoença, Portugalsko. Predpoveď počasia Povoença.
Povoença - počasie v okolí - väčšie mestá
Povoença - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Povoença dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Povoença
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 22:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:46 | 02.05.2026 06:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |