Počasie São Matias dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Matias na 10 dní.
Streda 20. máj
27 / 12°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia São Matias, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 96 % | 12 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 12 °C | 94 % | 0% | 94% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1021 hPa | 42 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 42 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1020 hPa | 82 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 84 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 33 % | 10 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 38 % | 13 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
São Matias, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 39,5687; -7,7071
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Matias, Portugalsko. Predpoveď počasia São Matias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Matias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Matias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 21:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 21:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 22:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:30 | 21.05.2026 01:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |