Počasie São Matias dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Matias na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
26 / 13°C
| 0.3 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:46
PO HODINÁCH
západ slnka 20:46
|
|
Predpoveď počasia São Matias, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 87 % | 12 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 93 % | 11 °C | 21 % | 0% | 10% | 0% | 11% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 45 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 32 % | 7 °C | 11 % | 0% | 0% | 2% | 10% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 90 % | 13 °C | 89 % | 0% | 0% | 43% | 82% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 25 % | 8 °C | 70 % | 0% | 0% | 3% | 68% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 31 % | 10 °C | 20 % | 0% | 0% | 1% | 18% | |
São Matias, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 39,5687; -7,7071
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Matias, Portugalsko. Predpoveď počasia São Matias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Matias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Matias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 21:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 22:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:10 | 24.05.2026 02:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |