Počasie São Matias dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Matias na 10 dní.
Piatok 22. máj
32 / 16°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 19 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 20:44
PO HODINÁCH
západ slnka 20:44
|
|
Predpoveď počasia São Matias, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1020 hPa | 53 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 32 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 41 % | 16 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 72 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 70 % | 11 °C | 42 % | 0% | 0% | 18% | 29% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 40 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 17% | 98% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1018 hPa | 45 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
São Matias, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 39,5687; -7,7071
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Matias, Portugalsko. Predpoveď počasia São Matias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Matias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Matias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 20:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 21:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 22:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:00 | 23.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |