Počasie Saint-Apollinaire týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Apollinaire na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
12 / 5°C
| 0.1 mm | 19 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 08:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 14:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 20:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 19:53
PO HODINÁCH
západ slnka 19:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Apollinaire, Quebec, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 10 °C | 100 % | 0% | 79% | 100% | 9% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 4 °C | 71 % | 0% | 53% | 10% | 34% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 54 % | 3 °C | 99 % | 0% | 99% | 28% | 22% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 3 °C | 42 % | 0% | 10% | 41% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 2 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 3 °C | 83 % | 0% | 3% | 83% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 48 % | 0 °C | 89 % | 0% | 78% | 88% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 57 % | 0 °C | 84 % | 0% | 4% | 84% | 0% | |
Saint-Apollinaire, Quebec, Kanada - informácie
Štát: Quebec, KanadaGPS súradnice: 46,6129; -71,5126
Časová zóna: America / Toronto
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Apollinaire, Quebec, Kanada. Predpoveď počasia Saint-Apollinaire.
Saint-Apollinaire - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Apollinaire - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Apollinaire dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Apollinaire
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:33 | 21:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:58 | 29.04.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |