Počasie Saint-Louis dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Saint-Louis na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 22°C
| 0.7 mm | 21 km/h |
| 23 °C | 26 °C | 04:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 10:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 16:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 22:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 17:55
PO HODINÁCH
západ slnka 17:55
|
|
Predpoveď počasia Saint-Louis, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1017 hPa | 83 % | 19 °C | 38 % | 0% | 37% | 8% | 0% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,2 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 20 °C | 28 % | 0% | 26% | 3% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 19 °C | 70 % | 0% | 69% | 27% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 18 °C | 76 % | 0% | 75% | 10% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 18 °C | 63 % | 0% | 61% | 19% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 58 % | 16 °C | 7 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 16:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 16 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 16 °C | 38 % | 0% | 26% | 19% | 0% | |
Saint-Louis, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,2859; 55,4112
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 47 881
Nadmorská výška: 40 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Louis, Réunion. Predpoveď počasia Saint-Louis.
Saint-Louis - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Louis - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Louis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Louis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 17:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 18:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 18:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:56 | 01.05.2026 06:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |