Počasie Saint-Louis týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Saint-Louis na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
27 / 23°C
| 0.2 mm | 2 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Louis, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 21 °C | 25 % | 0% | 24% | 2% | 0% | |
| 01:00
23:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 21 °C | 19 % | 0% | 18% | 2% | 0% | |
| 02:00
00:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 21 °C | 19 % | 0% | 18% | 1% | 0% | |
| 03:00
01:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 20 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 04:00
02:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 20 °C | 13 % | 0% | 12% | 2% | 0% | |
| 05:00
03:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 19 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 06:00
04:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
05:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 19 °C | 3 % | 2% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
06:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 21 °C | 9 % | 7% | 9% | 0% | 0% | |
| 09:00
07:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 22 °C | 3 % | 1% | 3% | 0% | 0% | |
| 10:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 78 % | 22 °C | 18 % | 0% | 14% | 5% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 20 °C | 21 % | 0% | 13% | 9% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 80 % | 20 °C | 27 % | 0% | 19% | 14% | 0% | |
| 10:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
1,7 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 22 °C | 42 % | 0% | 21% | 30% | 0% | |
| 16:00
14:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,3 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 21 °C | 68 % | 0% | 29% | 62% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,4 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1018 hPa | 81 % | 20 °C | 24 % | 0% | 18% | 14% | 0% | |
Saint-Louis, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,2859; 55,4112
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 47 881
Nadmorská výška: 40 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Louis, Réunion. Predpoveď počasia Saint-Louis.
Saint-Louis - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Louis - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Louis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Louis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 17:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 11:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:50 | 29.04.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |