Počasie Saint-Louis zajtra
| 27 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 17:57
PO HODINÁCH
západ slnka 17:57
Predpoveď počasia Saint-Louis 27. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 1,3 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saint-Louis, Réunion rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,2 mm | 10.4 m/s37 km/h východný |
1011 hPa | 85 % | 22 °C | 68 % | 0% | 65% | 44% | 0% | |
| 01:00
23:00
| dažďové prehánky | 25 °C 28 °C |
0,3 mm | 12.0 m/s43 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 22 °C | 45 % | 0% | 25% | 34% | 1% | |
| 02:00
00:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
0,3 mm | 11.5 m/s41 km/h východný |
1011 hPa | 88 % | 22 °C | 37 % | 0% | 22% | 25% | 0% | |
| 03:00
01:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 10.3 m/s37 km/h východný |
1010 hPa | 86 % | 21 °C | 21 % | 2% | 12% | 10% | 3% | |
| 04:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,2 mm | 10.9 m/s39 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 21 °C | 40 % | 9% | 21% | 22% | 10% | |
| 05:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,1 mm | 11.1 m/s40 km/h východný |
1010 hPa | 85 % | 21 °C | 46 % | 15% | 31% | 17% | 10% | |
| 06:00
04:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 10.5 m/s38 km/h východný |
1010 hPa | 85 % | 21 °C | 52 % | 18% | 33% | 26% | 10% | |
| 07:00
05:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 9.8 m/s35 km/h východný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 57 % | 7% | 32% | 21% | 28% | |
| 08:00
06:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 10.2 m/s37 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 21 °C | 44 % | 1% | 10% | 14% | 30% | |
| 09:00
07:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 76 % | 22 °C | 26 % | 0% | 5% | 15% | 8% | |
| 10:00
08:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 70 % | 22 °C | 18 % | 0% | 6% | 10% | 6% | |
| 11:00
09:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h južný |
1011 hPa | 67 % | 22 °C | 24 % | 0% | 7% | 18% | 3% | |
| 12:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,2 mm | 7.6 m/s27 km/h južný |
1010 hPa | 72 % | 23 °C | 44 % | 0% | 13% | 39% | 0% | |
| 13:00
11:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 71 % | 22 °C | 49 % | 0% | 23% | 41% | 7% | |
| 14:00
12:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 22 °C | 48 % | 0% | 26% | 43% | 0% | |
| 15:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 32 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 73 % | 22 °C | 22 % | 0% | 10% | 14% | 0% | |
| 16:00
14:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 73 % | 22 °C | 35 % | 0% | 22% | 32% | 0% | |
| 17:00
15:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1009 hPa | 73 % | 21 °C | 25 % | 0% | 12% | 19% | 0% | |
| 18:00
16:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 20 °C | 27 % | 0% | 13% | 20% | 0% | |
| 19:00
17:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 21 °C | 34 % | 0% | 6% | 27% | 6% | |
| 20:00
18:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 21 °C | 49 % | 0% | 6% | 29% | 23% | |
| 21:00
19:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 44 % | 0% | 6% | 39% | 5% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 21 °C | 52 % | 0% | 3% | 30% | 29% | |
| 23:00
21:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 53 % | 1% | 7% | 24% | 33% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1011 hPa | 81 % | 20 °C | 58 % | 2% | 8% | 13% | 47% | |
| 01:00
23:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 81 % | 20 °C | 63 % | 10% | 18% | 14% | 48% | |
| 02:00
00:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 20 °C | 50 % | 14% | 28% | 17% | 18% | |
| 03:00
01:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 20 °C | 67 % | 19% | 25% | 22% | 46% | |
| 04:00
02:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 19 °C | 62 % | 20% | 30% | 14% | 45% | |
| 05:00
03:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 19 °C | 75 % | 23% | 28% | 4% | 62% | |
| 06:00
04:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 20 °C | 28 % | 21% | 21% | 1% | 6% | |
| 07:00
05:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 19 °C | 21 % | 15% | 18% | 2% | 1% | |
| 08:00
06:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 22 °C | 10 % | 3% | 9% | 2% | 0% | |
| 09:00
07:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 11 % | 1% | 9% | 5% | 0% | |
| 10:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 23 °C | 14 % | 0% | 7% | 9% | 1% | |
| 11:00
09:00
| polojasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 30 % | 0% | 21% | 10% | 1% | |
| 12:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 24 °C | 24 % | 0% | 19% | 7% | 1% | |
| 13:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 24 °C | 68 % | 0% | 63% | 25% | 0% | |
| 14:00
12:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 23 °C | 68 % | 0% | 64% | 39% | 0% | |
| 15:00
13:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
1,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 75 % | 0% | 67% | 58% | 0% | |
| 16:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
1,8 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 83 % | 0% | 71% | 70% | 13% | |
| 17:00
15:00
| dážď | 24 °C 28 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 90 % | 0% | 60% | 74% | 39% | |
| 18:00
16:00
| dažďové prehánky | 24 °C 28 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 73 % | 0% | 21% | 70% | 15% | |
| 19:00
17:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 62 % | 0% | 14% | 58% | 3% | |
| 20:00
18:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 89 % | 22 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 21:00
19:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 8 % | 0% | 3% | 4% | 0% | |
| 22:00
20:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 20 % | 0% | 15% | 5% | 0% | |
| 23:00
21:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
Saint-Louis, Réunion - informácie
Štát: RéunionGPS súradnice: -21,2859; 55,4112
Časová zóna: Indian / Reunion
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 47 881
Nadmorská výška: 40 m
Administratívna časť:
- Réunion, Saint Denis
- Département de La Réunion, Réunion
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saint-Louis, Réunion. Predpoveď počasia Saint-Louis.
Saint-Louis - počasie v okolí - väčšie mestá
Saint-Louis - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saint-Louis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saint-Louis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 17:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 11:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:44 | 27.04.2026 02:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |