Počasie Ariceşti-Zeletin dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ariceşti-Zeletin na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
23 / 14°C
| 0.2 mm | 12 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 72 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1020 hPa | 68 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 54 % | 12 °C | 21 % | 0% | 6% | 19% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 63 % | 10 °C | 24 % | 0% | 22% | 3% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1022 hPa | 80 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
1,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1022 hPa | 67 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 49 % | 12 °C | 80 % | 0% | 15% | 28% | 71% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 78 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Ariceşti-Zeletin, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,2222; 26,1796
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 982
Nadmorská výška: 343 m
Administratívna časť:
- Prahova, Ploieşti
- Comuna Ariceştii Zeletin, Ariceşti-Zeletin
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ariceşti-Zeletin, Rumunsko. Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ariceşti-Zeletin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ariceşti-Zeletin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 15:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 21:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 22:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:19 | 23:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:40 | 24.05.2026 02:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |