Počasie Ariceşti-Zeletin pozajtra
| 18 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:39
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin 21. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie dážď, večer spočiatku zamračené, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 4,6 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 82 % | 13 °C | 96 % | 0% | 18% | 95% | 0% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1012 hPa | 82 % | 12 °C | 78 % | 0% | 18% | 74% | 0% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1012 hPa | 83 % | 12 °C | 77 % | 0% | 20% | 70% | 7% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1012 hPa | 83 % | 12 °C | 96 % | 0% | 35% | 92% | 18% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1012 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 38% | 100% | 46% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 1% | 47% | 98% | 78% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 12 °C | 100 % | 0% | 39% | 100% | 77% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 70 % | 11 °C | 100 % | 1% | 28% | 97% | 86% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 33% | 99% | 82% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 39% | 99% | 84% | |
| 10:00
09:00
| dážď | 18 °C 17 °C |
0,6 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 28% | 98% | 89% | |
| 11:00
10:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
0,9 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 76 % | 14 °C | 100 % | 0% | 9% | 99% | 85% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
0,5 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 80 % | 14 °C | 99 % | 0% | 10% | 96% | 85% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 78 % | 15 °C | 96 % | 0% | 19% | 54% | 88% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1013 hPa | 64 % | 14 °C | 81 % | 0% | 13% | 30% | 69% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,3 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 61 % | 13 °C | 78 % | 0% | 17% | 21% | 68% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
2,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1013 hPa | 77 % | 13 °C | 97 % | 0% | 14% | 92% | 75% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 14 °C | 97 % | 0% | 43% | 10% | 95% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
1,8 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 15 °C | 53 % | 0% | 46% | 6% | 7% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
10,4 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 17 °C | 15 % | 0% | 1% | 13% | 1% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 99 % | 0% | 89% | 12% | 85% | |
Ariceşti-Zeletin, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,2222; 26,1796
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 982
Nadmorská výška: 343 m
Administratívna časť:
- Prahova, Ploieşti
- Comuna Ariceştii Zeletin, Ariceşti-Zeletin
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ariceşti-Zeletin, Rumunsko. Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ariceşti-Zeletin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ariceşti-Zeletin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 15:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:24 | 23:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:04 | 22.05.2026 01:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |