Počasie Ariceşti-Zeletin týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ariceşti-Zeletin na tento a budúci týždeň.
Piatok 22. máj
21 / 16°C
| 12.7 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 20:46
PO HODINÁCH
západ slnka 20:46
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 14 °C | 97 % | 0% | 43% | 10% | 95% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
1,8 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 15 °C | 53 % | 0% | 46% | 6% | 7% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
10,4 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 17 °C | 15 % | 0% | 1% | 13% | 1% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 99 % | 0% | 89% | 12% | 85% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 95 % | 14 °C | 50 % | 0% | 14% | 8% | 36% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 15 °C | 78 % | 0% | 34% | 53% | 39% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
0,9 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 14 °C | 79 % | 0% | 11% | 9% | 75% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 13 °C | 32 % | 0% | 25% | 0% | 9% | |
Ariceşti-Zeletin, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,2222; 26,1796
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 982
Nadmorská výška: 343 m
Administratívna časť:
- Prahova, Ploieşti
- Comuna Ariceştii Zeletin, Ariceşti-Zeletin
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ariceşti-Zeletin, Rumunsko. Predpoveď počasia Ariceşti-Zeletin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ariceşti-Zeletin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ariceşti-Zeletin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 15:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 23:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:24 | 23.05.2026 02:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |