Počasie Neguleşti dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Neguleşti na 10 dní.
Nedeľa 17. máj
15 / 11°C
| 3.3 mm | 17 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 16:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 18:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 20:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 22:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia Neguleşti, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 49% | 96% | 79% | |
| 10:00
09:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,6 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 89 % | 12 °C | 100 % | 0% | 98% | 99% | 79% | |
| 11:00
10:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
2,1 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1003 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 97% | 99% | 43% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 18% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 44% | 100% | 39% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 10 °C | 98 % | 0% | 34% | 96% | 43% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1006 hPa | 72 % | 9 °C | 71 % | 0% | 7% | 69% | 0% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 67 % | 9 °C | 98 % | 0% | 21% | 97% | 15% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1007 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 85% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 69 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 96% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1006 hPa | 72 % | 9 °C | 46 % | 0% | 0% | 35% | 18% | |
| 20:00
19:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 78 % | 10 °C | 27 % | 0% | 0% | 11% | 17% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 82 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1008 hPa | 83 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1008 hPa | 83 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1008 hPa | 83 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1008 hPa | 83 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1008 hPa | 82 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1009 hPa | 76 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 74 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 75 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1009 hPa | 78 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 76 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 74 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1010 hPa | 70 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 59 % | 10 °C | 27 % | 0% | 11% | 23% | 0% | |
| 12:00
11:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 54 % | 10 °C | 28 % | 0% | 3% | 27% | 0% | |
| 13:00
12:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 57 % | 11 °C | 28 % | 0% | 1% | 28% | 0% | |
| 14:00
13:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 57 % | 11 °C | 21 % | 0% | 1% | 21% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 56 % | 11 °C | 24 % | 0% | 4% | 20% | 1% | |
| 16:00
15:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 12 °C | 33 % | 0% | 7% | 21% | 11% | |
| 17:00
16:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 62 % | 12 °C | 27 % | 0% | 1% | 9% | 18% | |
| 18:00
17:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 63 % | 12 °C | 13 % | 0% | 1% | 7% | 4% | |
| 19:00
18:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 66 % | 12 °C | 10 % | 0% | 0% | 5% | 4% | |
| 20:00
19:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 3% | 17% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1011 hPa | 83 % | 12 °C | 29 % | 0% | 0% | 3% | 27% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1012 hPa | 88 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 91 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Neguleşti, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,1833; 25,6000
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 522 m
Administratívna časť:
- Prahova, Ploieşti
- Comuna Adunaţi, Adunaţi, Prahova County
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Neguleşti, Rumunsko. Predpoveď počasia Neguleşti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Neguleşti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Neguleşti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:13 | 14:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:34 | 22:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:34 | 17.05.2026 22:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |