Počasie Neguleşti dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Neguleşti na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
19 / 14°C
| 4.5 mm | 4 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Neguleşti, Rumunsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 97 % | 13 °C | 50 % | 0% | 15% | 28% | 23% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
2,7 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 14 °C | 21 % | 0% | 19% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
1,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 16 °C | 46 % | 0% | 0% | 1% | 45% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 16 °C | 39 % | 0% | 4% | 18% | 23% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1017 hPa | 96 % | 13 °C | 29 % | 0% | 26% | 4% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
6,8 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 90 % | 15 °C | 46 % | 0% | 34% | 17% | 8% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
4,5 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 16 °C | 98 % | 0% | 93% | 2% | 68% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 15 °C | 98 % | 0% | 0% | 46% | 97% | |
Neguleşti, Rumunsko - informácie
Štát: RumunskoGPS súradnice: 45,1833; 25,6000
Časová zóna: Europe / Bucharest
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 522 m
Administratívna časť:
- Prahova, Ploieşti
- Comuna Adunaţi, Adunaţi, Prahova County
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Neguleşti, Rumunsko. Predpoveď počasia Neguleşti.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Neguleşti dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Neguleşti
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:14 | 15:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 22:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 23:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:42 | 24.05.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |