Počasie Borofaye Diola dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Borofaye Diola na 10 dní.
Streda 27. máj
35 / 24°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Borofaye Diola, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 91 % | 24 °C | 9 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 90 % | 23 °C | 41 % | 0% | 1% | 40% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 55 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 50 % | 20 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 84 % | 22 °C | 78 % | 0% | 0% | 78% | 0% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 92 % | 22 °C | 55 % | 0% | 0% | 55% | 0% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 41 % | 19 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 46 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Borofaye Diola, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,5092; -16,2819
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Borofaye Diola, Senegal. Predpoveď počasia Borofaye Diola.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Borofaye Diola dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Borofaye Diola
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 20:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:38 | 27.05.2026 03:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |