Počasie Borofaye Diola dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Borofaye Diola na 10 dní.
Piatok 29. máj
36 / 25°C
| 0.2 mm | 7 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Borofaye Diola, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 89 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 8 % | 0% | 3% | 5% | 0% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 34 °C 39 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 53 % | 22 °C | 30 % | 0% | 3% | 0% | 28% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1010 hPa | 59 % | 22 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 87 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 49 % | 22 °C | 65 % | 0% | 42% | 0% | 40% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 56 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
Borofaye Diola, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,5092; -16,2819
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Borofaye Diola, Senegal. Predpoveď počasia Borofaye Diola.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Borofaye Diola dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Borofaye Diola
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 17:14 | 29.05.2026 04:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |