Počasie Borofaye Diola dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Borofaye Diola na 10 dní.
Sobota 30. máj
36 / 25°C
| 0.3 mm | 6 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
|
|
Predpoveď počasia Borofaye Diola, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 87 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 49 % | 22 °C | 65 % | 0% | 42% | 0% | 40% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 56 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 22 °C | 73 % | 0% | 0% | 1% | 73% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 89 % | 22 °C | 78 % | 0% | 0% | 5% | 78% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 50 % | 21 °C | 98 % | 0% | 54% | 0% | 96% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1010 hPa | 57 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Borofaye Diola, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,5092; -16,2819
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Borofaye Diola, Senegal. Predpoveď počasia Borofaye Diola.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Borofaye Diola dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Borofaye Diola
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 19:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 20:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:04 | 30.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |