Počasie Westport dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Westport na 10 dní.
Streda 29. apríl
22 / 13°C
| 15.0 mm | 14 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 08:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 20:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5013; -80,9787
nadmorská výška: 245 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Westport, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
7,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 41% | 86% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
7,1 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 93 % | 18 °C | 99 % | 0% | 98% | 77% | 12% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 86 % | 17 °C | 14 % | 0% | 9% | 3% | 3% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 83 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1011 hPa | 39 % | 5 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 40 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
Westport, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5013; -80,9787
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 4 026
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Severná Karolína, Raleigh
- Lincoln County, Lincolnton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Westport, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Westport.
Westport - počasie v okolí - väčšie mestá
Westport - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Westport dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Westport
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:30 | 29.04.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |