Počasie Westport dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Westport na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
19 / 9°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 15 °C | 14:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5013; -80,9787
nadmorská výška: 245 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Westport, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 52 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 59 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 28 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 48 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 6 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 31 % | 4 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 44 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Westport, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5013; -80,9787
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 4 026
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Severná Karolína, Raleigh
- Lincoln County, Lincolnton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Westport, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Westport.
Westport - počasie v okolí - väčšie mestá
Westport - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Westport dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Westport
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 21:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 21:31 | 03.05.2026 07:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |