Počasie Talpawila East dnes
Predpoveď počasia Talpawila East 28. máj 2026
Cez deň od rána dažďové prehánky, dopoludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 6,9 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 4,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Talpawila East, Srí Lanka rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,1 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1012 hPa | 93 % | 24 °C | 42 % | 3% | 25% | 6% | 17% | |
| 01:30
22:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 7.4 m/s27 km/h západný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 88 % | 0% | 37% | 14% | 78% | |
| 02:30
23:00
| dážď | 25 °C 29 °C |
0,3 mm | 7.4 m/s27 km/h západný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 97 % | 0% | 77% | 19% | 87% | |
| 03:30
00:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,2 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 60 % | 0% | 31% | 35% | 22% | |
| 04:30
01:00
| dažďové prehánky | 25 °C 29 °C |
0,3 mm | 6.7 m/s24 km/h západný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 68 % | 0% | 27% | 14% | 51% | |
| 05:30
02:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 7.2 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 90 % | 0% | 83% | 10% | 44% | |
| 06:30
03:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 96 % | 0% | 95% | 7% | 10% | |
| 07:30
04:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
0,5 mm | 7.2 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 91 % | 24 °C | 49 % | 0% | 44% | 17% | 0% | |
| 08:30
05:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 6.3 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 88 % | 24 °C | 46 % | 0% | 24% | 28% | 7% | |
| 09:30
06:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,5 mm | 6.8 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 85 % | 24 °C | 63 % | 0% | 21% | 13% | 46% | |
| 10:30
07:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
0,3 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1013 hPa | 80 % | 24 °C | 59 % | 0% | 27% | 10% | 38% | |
| 11:30
08:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 32 °C |
0,2 mm | 8.6 m/s31 km/h západný |
1012 hPa | 75 % | 23 °C | 57 % | 0% | 17% | 7% | 46% | |
| 12:30
09:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západný |
1012 hPa | 73 % | 23 °C | 95 % | 0% | 14% | 31% | 93% | |
| 13:30
10:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 72 % | 23 °C | 99 % | 0% | 1% | 31% | 98% | |
| 14:30
11:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,2 mm | 7.6 m/s27 km/h západný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 9% | 99% | |
| 15:30
12:00
| silný dážď | 29 °C 33 °C |
2,1 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 98 % | 0% | 38% | 29% | 96% | |
| 16:30
13:00
| silný dážď | 26 °C 30 °C |
1,2 mm | 9.8 m/s35 km/h západný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 54% | 32% | 99% | |
| 17:30
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 29 °C |
0,4 mm | 7.7 m/s28 km/h západný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 82 % | 0% | 3% | 0% | 82% | |
| 18:30
15:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 6.9 m/s25 km/h západný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 97 % | 0% | 89% | 0% | 82% | |
| 19:30
16:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 95 % | 0% | 45% | 8% | 89% | |
| 20:30
17:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 96 % | 0% | 20% | 9% | 95% | |
| 21:30
18:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 91 % | 0% | 20% | 10% | 88% | |
| 22:30
19:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 7.6 m/s27 km/h západný |
1013 hPa | 94 % | 24 °C | 95 % | 0% | 35% | 11% | 91% | |
| 23:30
20:00
| silný dážď | 25 °C 29 °C |
3,2 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 94 % | 0% | 41% | 53% | 82% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
1,1 mm | 9.0 m/s32 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 97% | 12% | 99% | |
| 01:30
22:00
| dážď | 24 °C 28 °C |
0,4 mm | 7.5 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 5% | 96% | 0% | 75% | |
| 02:30
23:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severozápadný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 83 % | 0% | 20% | 3% | 79% | |
| 03:30
00:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 89 % | 0% | 10% | 7% | 88% | |
| 04:30
01:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 94 % | 0% | 8% | 9% | 93% | |
| 05:30
02:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 75 % | 0% | 8% | 5% | 71% | |
| 06:30
03:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 64 % | 0% | 16% | 3% | 57% | |
| 07:30
04:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 57 % | 0% | 32% | 12% | 32% | |
| 08:30
05:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,1 mm | 6.5 m/s23 km/h západný |
1011 hPa | 88 % | 25 °C | 32 % | 0% | 6% | 14% | 15% | |
| 09:30
06:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,2 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 24 °C | 46 % | 0% | 8% | 16% | 31% | |
| 10:30
07:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
0,4 mm | 7.7 m/s28 km/h západný |
1012 hPa | 74 % | 24 °C | 50 % | 0% | 17% | 22% | 26% | |
| 11:30
08:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
1,7 mm | 8.5 m/s31 km/h západný |
1012 hPa | 74 % | 24 °C | 78 % | 0% | 12% | 4% | 75% | |
| 12:30
09:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
0,7 mm | 10.3 m/s37 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 24 °C | 97 % | 0% | 63% | 18% | 93% | |
| 13:30
10:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
0,3 mm | 7.9 m/s28 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 96 % | 0% | 49% | 1% | 91% | |
| 14:30
11:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h západný |
1009 hPa | 78 % | 24 °C | 93 % | 0% | 6% | 0% | 93% | |
| 15:30
12:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h západný |
1009 hPa | 77 % | 24 °C | 96 % | 0% | 5% | 0% | 96% | |
| 16:30
13:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h západný |
1009 hPa | 78 % | 24 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 18:30
15:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západný |
1010 hPa | 83 % | 24 °C | 94 % | 0% | 9% | 0% | 94% | |
| 19:30
16:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
0,2 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1011 hPa | 83 % | 23 °C | 78 % | 0% | 23% | 12% | 68% | |
| 20:30
17:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
0,6 mm | 12.3 m/s44 km/h západný |
1012 hPa | 87 % | 23 °C | 100 % | 0% | 91% | 28% | 82% | |
| 21:30
18:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 93 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
| 22:30
19:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 22 °C | 79 % | 0% | 1% | 1% | 78% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 46 % | 0% | 34% | 0% | 18% | |
Talpawila East, Srí Lanka - informácie
Štát: Srí LankaGPS súradnice: 5,9500; 80,5833
Časová zóna: Asia / Colombo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Talpawila East, Srí Lanka. Predpoveď počasia Talpawila East.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Talpawila East dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Talpawila East
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Talpawila East
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:09 | 28.05.2026 03:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |