Počasie Talpawila East pozajtra
Predpoveď počasia Talpawila East 30. máj 2026
Cez deň od rána dažďové prehánky, dopoludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 2,7 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Talpawila East, Srí Lanka rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
21:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 75 % | 0% | 28% | 2% | 65% | |
| 01:30
22:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,2 mm | 8.0 m/s29 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 78 % | 0% | 37% | 8% | 63% | |
| 02:30
23:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 96 % | 0% | 85% | 5% | 80% | |
| 03:30
00:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
0,1 mm | 7.4 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 23 °C | 58 % | 0% | 32% | 13% | 31% | |
| 04:30
01:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 57 % | 0% | 23% | 12% | 36% | |
| 05:30
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,1 mm | 8.4 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 70 % | 0% | 37% | 6% | 53% | |
| 06:30
03:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,1 mm | 8.3 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 95 % | 0% | 44% | 6% | 91% | |
| 07:30
04:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 90 % | 0% | 55% | 11% | 78% | |
| 08:30
05:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,2 mm | 8.0 m/s29 km/h západný |
1012 hPa | 88 % | 24 °C | 76 % | 0% | 24% | 21% | 60% | |
| 09:30
06:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,2 mm | 8.2 m/s30 km/h západný |
1012 hPa | 82 % | 25 °C | 53 % | 0% | 10% | 13% | 39% | |
| 10:30
07:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h západný |
1012 hPa | 76 % | 24 °C | 83 % | 0% | 14% | 14% | 78% | |
| 11:30
08:00
| dážď | 30 °C 34 °C |
1,3 mm | 8.9 m/s32 km/h západný |
1011 hPa | 71 % | 24 °C | 96 % | 0% | 10% | 3% | 95% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1009 hPa | 77 % | 24 °C | 60 % | 0% | 10% | 0% | 55% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 37 % | 0% | 33% | 2% | 3% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,5 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 24 % | 0% | 21% | 4% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,1 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 23 °C | 10 % | 0% | 7% | 5% | 0% | |
| 17:30
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,8 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1009 hPa | 79 % | 24 °C | 17 % | 0% | 17% | 3% | 0% | |
| 23:30
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,3 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 52 % | 0% | 40% | 18% | 2% | |
Talpawila East, Srí Lanka - informácie
Štát: Srí LankaGPS súradnice: 5,9500; 80,5833
Časová zóna: Asia / Colombo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Talpawila East, Srí Lanka. Predpoveď počasia Talpawila East.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Talpawila East dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Talpawila East
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 16:42 | 30.05.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |