Počasie Talpawila East týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Talpawila East na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
30 / 25°C
| 2.7 mm | 23 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 05:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 11:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 17:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 23:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Talpawila East, Srí Lanka rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,5 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 24 % | 0% | 21% | 4% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,1 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 23 °C | 10 % | 0% | 7% | 5% | 0% | |
| 17:30
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,8 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1009 hPa | 79 % | 24 °C | 17 % | 0% | 17% | 3% | 0% | |
| 23:30
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,3 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 52 % | 0% | 40% | 18% | 2% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,3 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 65 % | 0% | 64% | 1% | 0% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 30 °C 35 °C |
1,2 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 71 % | 23 °C | 30 % | 0% | 29% | 1% | 1% | |
| 17:30
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
1,6 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1009 hPa | 80 % | 24 °C | 35 % | 0% | 18% | 24% | 0% | |
| 23:30
20:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,4 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 88 % | 0% | 87% | 9% | 4% | |
Talpawila East, Srí Lanka - informácie
Štát: Srí LankaGPS súradnice: 5,9500; 80,5833
Časová zóna: Asia / Colombo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Talpawila East, Srí Lanka. Predpoveď počasia Talpawila East.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Talpawila East dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Talpawila East
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 18:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 17:31 | 31.05.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |