Počasie The Orchard at Uintah dnes
| 5 °C | 3 °C | 12:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 17:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 22:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Predpoveď počasia The Orchard at Uintah 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 16,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 3 °C. Úhrn zrážok 2,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia The Orchard at Uintah, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
12:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,9 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 85 % | 4 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 100% | |
| 05:00
13:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,7 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 89 % | 4 °C | 100 % | 0% | 82% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1002 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 100% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1002 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 30% | 100% | 100% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,7 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1002 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 49% | 100% | 100% | |
| 09:00
17:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 10:00
18:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
2,5 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 11:00
19:00
| silný dážď | 5 °C 3 °C |
3,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 5 °C 3 °C |
2,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,5 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 6 °C 5 °C |
1,4 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,3 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1005 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1006 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1006 hPa | 85 % | 4 °C | 99 % | 0% | 75% | 50% | 93% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 81 % | 4 °C | 97 % | 0% | 19% | 60% | 93% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 4 °C | 85 % | 0% | 3% | 20% | 82% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 93 % | 2 °C | 25 % | 0% | 3% | 3% | 20% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1009 hPa | 94 % | 2 °C | 26 % | 7% | 14% | 4% | 11% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1009 hPa | 95 % | 1 °C | 55 % | 19% | 25% | 14% | 26% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1010 hPa | 97 % | 1 °C | 80 % | 38% | 47% | 36% | 46% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 31% | 82% | 97% | 95% | |
| 02:00
10:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 1 °C | 100 % | 35% | 89% | 99% | 99% | |
| 03:00
11:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 1 °C | 100 % | 0% | 86% | 100% | 99% | |
| 04:00
12:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,5 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 1 °C | 100 % | 0% | 44% | 100% | 96% | |
| 05:00
13:00
| silný dážď | 2 °C 0 °C |
1,1 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 22% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 2 °C -1 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1012 hPa | 94 % | 1 °C | 100 % | 0% | 42% | 100% | 100% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 3 °C 1 °C |
0,7 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 94 % | 1 °C | 100 % | 0% | 47% | 99% | 99% | |
| 08:00
16:00
| silný dážď | 4 °C 2 °C |
2,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 39% | 100% | 95% | |
| 09:00
17:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 3 °C | 100 % | 0% | 34% | 100% | 98% | |
| 10:00
18:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 40% | 100% | 96% | |
| 11:00
19:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 79 % | 4 °C | 100 % | 0% | 25% | 99% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 76 % | 4 °C | 100 % | 0% | 49% | 100% | 100% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 73 % | 3 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 21% | 100% | 100% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 62 % | 2 °C | 100 % | 0% | 16% | 100% | 100% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 57 % | 2 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 79% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 56 % | 1 °C | 99 % | 0% | 11% | 98% | 55% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 55 % | 1 °C | 98 % | 0% | 14% | 96% | 89% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 95% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 75 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 81 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 91% | 100% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 3 °C | 92 % | 0% | 0% | 75% | 88% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 87 % | 2 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
The Orchard at Uintah, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1416; -111,9344
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie The Orchard at Uintah, Utah, USA. Predpoveď počasia The Orchard at Uintah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre The Orchard at Uintah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre The Orchard at Uintah
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie The Orchard at Uintah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:25 | 26.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |