Počasie The Orchard at Uintah zajtra
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 12:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Predpoveď počasia The Orchard at Uintah 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď so snehom, poludnie spočiatku dážď so snehom, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 6,4 mm. V noci silné prehánky dažďa so snehom. Najnižšia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 8,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia The Orchard at Uintah, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1010 hPa | 97 % | 1 °C | 76 % | 27% | 49% | 44% | 29% | |
| 01:00
09:00
| slabý dážď | 2 °C 0 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 89% | 93% | 95% | 91% | |
| 02:00
10:00
| silný dážď so snehom |
2 °C 0 °C |
2,4 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 1 °C | 100 % | 49% | 90% | 96% | 85% | |
| 03:00
11:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 1 °C | 100 % | 59% | 84% | 99% | 92% | |
| 04:00
12:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 1 °C | 100 % | 0% | 39% | 98% | 94% | |
| 05:00
13:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 1 °C | 98 % | 0% | 28% | 95% | 81% | |
| 06:00
14:00
| dážď so snehom | 2 °C 0 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 0 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 100% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 94 % | 1 °C | 100 % | 0% | 26% | 100% | 100% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 92 % | 2 °C | 100 % | 0% | 19% | 100% | 100% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 3 °C | 100 % | 0% | 24% | 100% | 100% | |
| 10:00
18:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 79 % | 3 °C | 100 % | 0% | 19% | 100% | 100% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 79 % | 3 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 77 % | 3 °C | 100 % | 0% | 31% | 100% | 100% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 74 % | 3 °C | 100 % | 0% | 34% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| slabý dážď | 9 °C 7 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 36% | 100% | 100% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 66 % | 3 °C | 100 % | 0% | 16% | 100% | 100% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 64 % | 2 °C | 100 % | 0% | 12% | 99% | 96% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 61 % | 2 °C | 96 % | 0% | 14% | 94% | 28% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 60 % | 2 °C | 96 % | 0% | 12% | 96% | 39% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 65 % | 2 °C | 99 % | 0% | 7% | 98% | 43% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 79 % | 4 °C | 99 % | 0% | 13% | 99% | 62% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 83% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 89 % | 3 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 100% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 91 % | 3 °C | 72 % | 0% | 0% | 72% | 13% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 2 °C | 92 % | 1% | 1% | 89% | 85% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 94 % | 1 °C | 84 % | 0% | 1% | 82% | 55% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 94 % | 0 °C | 18 % | 0% | 11% | 6% | 1% | |
| 03:00
11:00
| silné prehánky dažďa so snehom |
1 °C -2 °C |
2,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1016 hPa | 94 % | 0 °C | 37 % | 0% | 14% | 5% | 21% | |
| 04:00
12:00
| silné prehánky dažďa so snehom |
1 °C -1 °C |
5,9 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 0 °C | 61 % | 6% | 25% | 30% | 42% | |
| 05:00
13:00
| snehové prehánky | 1 °C -2 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | -1 °C | 63 % | 20% | 29% | 49% | 7% | |
| 06:00
14:00
| slabé snehové prehánky |
-1 °C -4 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | -2 °C | 58 % | 18% | 57% | 5% | 0% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 88 % | -2 °C | 48 % | 2% | 48% | 4% | 0% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1019 hPa | 86 % | 0 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 77 % | 0 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
6 °C 4 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 67 % | 0 °C | 13 % | 0% | 3% | 9% | 0% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
6 °C 4 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 70 % | 1 °C | 23 % | 0% | 9% | 15% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 6 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 63 % | 1 °C | 28 % | 0% | 6% | 23% | 0% | |
| 13:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
9 °C 6 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1020 hPa | 54 % | 0 °C | 21 % | 0% | 5% | 19% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1020 hPa | 47 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1019 hPa | 42 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1019 hPa | 37 % | -1 °C | 5 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1019 hPa | 35 % | -2 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 35 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 44 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1019 hPa | 51 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 58 % | 0 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1020 hPa | 68 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 0 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
The Orchard at Uintah, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1416; -111,9344
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie The Orchard at Uintah, Utah, USA. Predpoveď počasia The Orchard at Uintah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre The Orchard at Uintah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie The Orchard at Uintah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:33 | 27.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |