Počasie The Orchard at Uintah dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto The Orchard at Uintah na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 3°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 7 °C | 4 °C | 00:00 | |
| 3 °C | 0 °C | 06:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
|
|
Predpoveď počasia The Orchard at Uintah, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 29 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 23 % | -1 °C | 37 % | 0% | 0% | 33% | 14% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 72 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 77 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 33 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
The Orchard at Uintah, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1416; -111,9344
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie The Orchard at Uintah, Utah, USA. Predpoveď počasia The Orchard at Uintah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre The Orchard at Uintah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie The Orchard at Uintah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:51 | 01.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |