Počasie The Orchard at Uintah dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia The Orchard at Uintah, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1003 hPa | 77 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1002 hPa | 79 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 31 % | 3 °C | 32 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
The Orchard at Uintah, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1416; -111,9344
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie The Orchard at Uintah, Utah, USA. Predpoveď počasia The Orchard at Uintah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre The Orchard at Uintah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre The Orchard at Uintah
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie The Orchard at Uintah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 04.05.2026 23:57 | 05.05.2026 08:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |