Počasie Woods Cross vikend
Predpoveď počasia pre mesto Woods Cross na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
23 / 8°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 20:26
PO HODINÁCH
západ slnka 20:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Woods Cross, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 74 % | 3 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 44 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1008 hPa | 24 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 21 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 58 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 79 % | 6 °C | 100 % | 0% | 7% | 75% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
2,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 54 % | 6 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 14 °C 12 °C |
0,8 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1003 hPa | 55 % | 5 °C | 100 % | 0% | 7% | 87% | 100% | |
Woods Cross, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,8716; -111,8922
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11 284
Nadmorská výška: 1337 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Davis County, Farmington
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Woods Cross, Utah, USA. Predpoveď počasia Woods Cross.
Woods Cross - počasie v okolí - väčšie mestá
Woods Cross - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Woods Cross dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Woods Cross
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 21:58 | 03.05.2026 07:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |