Počasie Lower Bebington dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lower Bebington na 10 dní.
Sobota 23. máj
23 / 14°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 05:00
západ slnka 21:18
PO HODINÁCH
západ slnka 21:18
|
|
Predpoveď počasia Lower Bebington, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 86 % | 13 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 91 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 60 % | 13 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 57 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 87 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,4 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 63 % | 15 °C | 83 % | 0% | 52% | 0% | 66% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1027 hPa | 71 % | 14 °C | 12 % | 0% | 10% | 3% | 0% | |
Lower Bebington, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,3511; -3,0041
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lower Bebington, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lower Bebington.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lower Bebington dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lower Bebington
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:00 | 21:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 16:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:12 | 22:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:04 | 23:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:27 | 24.05.2026 02:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |