Počasie Lower Bebington dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lower Bebington na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
17 / 11°C
| 0.2 mm | 3 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:02
západ slnka 21:15
PO HODINÁCH
západ slnka 21:15
|
|
Predpoveď počasia Lower Bebington, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1020 hPa | 81 % | 8 °C | 46 % | 0% | 11% | 0% | 39% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 87 % | 8 °C | 64 % | 0% | 2% | 45% | 39% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1024 hPa | 69 % | 11 °C | 60 % | 0% | 56% | 1% | 8% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 79 % | 13 °C | 92 % | 0% | 68% | 2% | 72% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 90 % | 13 °C | 79 % | 0% | 63% | 2% | 51% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 95 % | 12 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 59 % | 12 °C | 43 % | 0% | 18% | 1% | 30% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 61 % | 13 °C | 91 % | 0% | 28% | 0% | 87% | |
Lower Bebington, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,3511; -3,0041
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lower Bebington, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lower Bebington.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lower Bebington dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lower Bebington
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:02 | 21:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 16:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:15 | 22:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:09 | 23:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:31 | 22.05.2026 02:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |