Počasie Lower Bebington dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lower Bebington na 10 dní.
Pondelok 18. máj
14 / 8°C
| 1.9 mm | 6 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 05:07
západ slnka 21:10
PO HODINÁCH
západ slnka 21:10
|
|
Predpoveď počasia Lower Bebington, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1007 hPa | 86 % | 6 °C | 87 % | 0% | 29% | 25% | 79% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 87 % | 6 °C | 89 % | 0% | 24% | 50% | 73% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 6 °C | 71 % | 0% | 9% | 39% | 50% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 6 °C | 81 % | 0% | 0% | 63% | 53% | |
| 04:00
05:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1007 hPa | 88 % | 5 °C | 88 % | 0% | 5% | 65% | 70% | |
| 05:00
06:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 89 % | 5 °C | 96 % | 0% | 8% | 91% | 70% | |
| 06:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 6 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 90 % | 6 °C | 83 % | 0% | 64% | 59% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1007 hPa | 90 % | 6 °C | 99 % | 0% | 98% | 78% | 0% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 6 °C | 82 % | 0% | 44% | 77% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1008 hPa | 81 % | 6 °C | 50 % | 0% | 40% | 17% | 0% | |
| 10:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 76 % | 7 °C | 84 % | 0% | 75% | 10% | 42% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 69 % | 6 °C | 98 % | 0% | 97% | 7% | 41% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 66 % | 6 °C | 98 % | 0% | 96% | 18% | 20% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 68 % | 6 °C | 92 % | 0% | 69% | 28% | 66% | |
| 14:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 69 % | 7 °C | 80 % | 0% | 10% | 21% | 71% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1008 hPa | 67 % | 7 °C | 39 % | 0% | 4% | 26% | 19% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 62 % | 6 °C | 70 % | 0% | 3% | 67% | 22% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1007 hPa | 61 % | 6 °C | 43 % | 0% | 3% | 28% | 18% | |
| 18:00
19:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 6 °C | 94 % | 0% | 12% | 42% | 89% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 6 °C | 95 % | 0% | 23% | 81% | 77% | |
| 20:00
21:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1007 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 36% | 100% | 97% | |
| 21:00
22:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 7 °C | 100 % | 0% | 37% | 100% | 96% | |
| 22:00
23:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 8 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 100% | |
| 23:00
00:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 82% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,8 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 88 % | 8 °C | 100 % | 0% | 73% | 100% | 98% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,5 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 90% | |
| 02:00
03:00
| silný dážď | 10 °C 8 °C |
1,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 94% | |
| 03:00
04:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 8.2 m/s30 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 04:00
05:00
| slabý dážď | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 8.5 m/s31 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 93 % | 9 °C | 99 % | 0% | 69% | 96% | 61% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 8.5 m/s31 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 61% | 63% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 31% | 60% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,6 mm | 7.9 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 91 % | 9 °C | 99 % | 0% | 97% | 73% | 75% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 92 % | 10 °C | 98 % | 0% | 87% | 78% | 78% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 86 % | 10 °C | 98 % | 0% | 84% | 9% | 85% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1001 hPa | 79 % | 11 °C | 53 % | 0% | 20% | 10% | 37% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1001 hPa | 70 % | 10 °C | 50 % | 0% | 14% | 35% | 12% | |
| 12:00
13:00
| silné dažďové prehánky |
17 °C 16 °C |
1,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 67 % | 10 °C | 53 % | 0% | 14% | 47% | 3% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 73 % | 11 °C | 86 % | 0% | 17% | 69% | 50% | |
| 14:00
15:00
| slabý dážď | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 70 % | 10 °C | 89 % | 0% | 21% | 78% | 42% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 67 % | 9 °C | 53 % | 0% | 10% | 49% | 2% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 66 % | 9 °C | 60 % | 0% | 10% | 52% | 10% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 66 % | 9 °C | 64 % | 0% | 12% | 55% | 10% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 67 % | 8 °C | 87 % | 0% | 28% | 72% | 45% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 73 % | 9 °C | 46 % | 0% | 22% | 35% | 0% | |
| 20:00
21:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
0,8 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 76 % | 9 °C | 72 % | 0% | 23% | 63% | 13% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 81 % | 9 °C | 89 % | 0% | 39% | 81% | 53% | |
| 22:00
23:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,2 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 80 % | 9 °C | 94 % | 0% | 46% | 89% | 49% | |
| 23:00
00:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,2 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 82 % | 9 °C | 99 % | 0% | 48% | 97% | 63% | |
Lower Bebington, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,3511; -3,0041
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lower Bebington, Veľká Británia. Predpoveď počasia Lower Bebington.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lower Bebington dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lower Bebington
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:07 | 21:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 16:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:21 | 21:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:17 | 23:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 05:30 | 19.05.2026 00:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |