Počasie Hardy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hardy na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
28 / 19°C
| 18.6 mm | 27 km/h |
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 15:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 19:50
PO HODINÁCH
západ slnka 19:50
|
|
Predpoveď počasia Hardy, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 18 °C | 97 % | 0% | 7% | 10% | 96% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 18 °C | 55 % | 0% | 10% | 3% | 48% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 18 °C | 84 % | 0% | 37% | 40% | 63% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 98% | |
| 04:00
11:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 05:00
12:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1009 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 79% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1008 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 91 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
0,4 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1009 hPa | 84 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 27 °C |
0,1 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
1008 hPa | 73 % | 19 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 63 % | 19 °C | 99 % | 0% | 99% | 20% | 42% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 63 % | 19 °C | 93 % | 0% | 82% | 48% | 54% | |
| 16:00
23:00
| slabý dážď | 27 °C 29 °C |
0,1 mm | 7.4 m/s27 km/h južný |
1006 hPa | 65 % | 20 °C | 90 % | 0% | 15% | 37% | 82% | |
| 17:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 30 °C |
0,1 mm | 7.7 m/s28 km/h južný |
1006 hPa | 61 % | 19 °C | 43 % | 0% | 32% | 10% | 11% | |
| 18:00
01:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
0,3 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1005 hPa | 68 % | 20 °C | 64 % | 0% | 10% | 3% | 59% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
17,3 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 70 % | 20 °C | 100 % | 0% | 11% | 38% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 17 °C | 28 % | 0% | 25% | 4% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 5% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 29 °C |
31,9 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 69 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 39% | 100% | |
Hardy, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 36,3159; -91,4826
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 759
Nadmorská výška: 117 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Sharp County, Ash Flat
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hardy, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hardy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hardy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hardy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 20:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 21:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:12 | 27.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |